מכלול התאורה שיכניס לכם קצת טבע לחיים

מה זה Wekah-sun ?

ולמה גם הבית שלך צריך את זה..?

Wekah-sun (וקה סאן) היא סדרת מוצרי תאורה-חכמה לגידול צמחים בתוך חללים סגורים.
כחלק מהחזון של חברת Green Oxygen, לאזן בין שטח ירוק ושטחבנוי על פני כדור הארץ, פיתחה החברה סדרת מוצרים מתקדמים, לגידול צמחים בתוך הבית, המשרד, חללים משותפים, חנויות, אולמות תצוגה ועוד. וכך אנחנו מכניסים את הטבע הצומח אל תוך האורבניות הבנויה המקיפה אותנו, ובעצם, נהנים מסביבה בריאה וירוקה יותר. 

מכלול התאורה Wekah-sun, מוצר הדגל בסדרה, זו בעצם מנורה חכמה המדמה לצמח את אור השמש ומאפשרת לו לגדול בתנאים הטובים ביותר ובכך להתפתח כמו שהיה רוצה.
בזכות טכנולגיית ה-LED שפרצה לחיינו, הצלחנו ליצור את התנאים שמעניקה השמש לצמחים מבלי לחמם את האזור בו חי הצמח. כל זאת מבלי להעלות את צריכת החשמל יותר ממנורה רגילה.
 Wekah-sun זוהתה בעולם כפורצת דרך בתחום והוזמנה להשתתף בתערוכות ירוקות וטכנולוגיות בעולם, וכן כבר נמכרת ברחבי אירופה וארצות הברית. 
המערכת מותאמת לגם לחסרי כל ידע בגידול צמחים, קלה להפעלה ואינה דורשת מיומנות כלשהי.
יחד עם זאת, מספקת פתרון מקצועי ומתבקש גם למגדל המקצועי או בעל תחביב.

הבעיה: צמחים זקוקים לאור השמש על מנת לקיים את תהליך הפוטוסינתזה, ובעזרתו לגדול ולהתפתח. בנוסף ,צמחים שונים זקוקים ל”אורכי יום” שונים על מנת להגיע לפריחה או לצורך פיזיולוגי ביולוגי עונתי אחר של הצמח. תאורת פנים רגילה אינה יעילה לצמח כי אינה מספקת את העצמה והספקטרום (טווח אורכי גל) המתאימים לצמחים. ועל כן, בלית ברירה אחרת, כיום גידול עציצים בחללים סגורים מוגבל לקרבה לחלונות, למרפסות ואדניות חיצוניות.

הפתרון: סדרת המוצרים החדשנית מקטינה את תלות הצמח באור השמש והאקלים שמעבר לקירות החדר. מאפייני המוצר כוללים גוף תאורה, בקר וחיישן, מעמד מתכוונן וספר הדרכה. חלק מתכונות המוצר כוללים טיימר למחזור הארה קל לתכנות, חיישן פוטואלקטרי המפסיק את התאורה המלאכותית כאשר חודר מספיק אור שמש טבעי מהחלון, חיבור מהיר לכבל חשמל מתח ישר 12 וולט (בטיחותי לגמרי), ועיצוב דקורטיבי ועכשווי. כל אלו מאפשרים חווית הרכבה ושימוש נוחה ויעילה.

המוצר מתאים לכל משתמש ביתי או מוסדי, מיומן או בלתי מיומן, ודואגת שתצליחו לגדל כל צמח ועציץ בכל מקום שתרצו. 
אין צורך להחליף צמחים שניסיתם לגדל בתוך הבית ונבלו או אבדו מכוחם.
המתקן הנייד, קל להצבה, ומבטיח צמח בריא, פורח ורענן לאורך זמן בכל מקום בחלל החדר.
Wekah-sun מכיל בתוכו חיישן טכנולוגי מתקדם, חיישן פוטו-אלקטרי, היודע לזהות קרני שמש כשהן מגיעות לצמח בצורה מספקת ולכבות את עצמו, ובכך לחסוך פעילות מיותר. כשיעלמו קרני השמש יחזיר החיישן את המנורה לפעולה.

שאלות נפוצות

כמויות מים גדולות  מידי הן תמיד סכנה לכול צמח. השקיה נכונה פירושה שהמצע בעציץ תמיד לח ולא מגיע למצב יבש לחלוטין,אבל לא מוצף או ספוג מידי. אינדיקציה טובה לכמות ההשקיה היא להשקות עד לנגר של 10% , כלומר שבערך 10% ממי ההשקיה מתנקזים מהעציץ לצלחת או כלי תחתון. השקיה הבאה כאשר הכלי התחתון או צלחת מתייבשים לגמרי. דישון צריך לעשות באופן רגיל על ידי הוספה מבוקרת של גרגרי דשן בשחרור איטי או מיהול דשן מי ההשקיה.

אין צורך לבצע כול תחזוקה מלבד ניקוי האבק מפעם לפעם

התוכנית והזיכרון הבסיסי של שעת התחלה וסיום וימי הארה נשמרים ואין צורך לתכנתם מחדש, אבל היום והשעה המדויקת נאבדים לאחר כ-30 דקות או יותר של הגיבוי הפנימי, וידרשו תכנות מחדש של היום ושעה לאחר חזרת החשמל התקין.   בכול מקרה המערכת תעבוד בצורה סדירה , לפי משך  השעות שתוכנתו והימים , אבל זמן ההתחלה וסיום לא יהיו בשעה האמיתית כי השעון ידרוש תכנות מחדש של השעה והיום.

אמנם ישנם צמחים שדרישות האור שלהם פחותות ונחשבים יותר כצימחי בית, אך במקרה הנידון של שימוש בתאורה -GREEN OXYGEN , אין לכך חשיבות כי אפשר לגדל בהצלחה מלאה כול סוג של צמח בתוך הבית.

בהחלט, רצוי להאיר מלמעלה בקו אנכי כדי שהצמח יגדל ויתפתח ישר. יחד עם זה מומלץ להזיז ולהאיר את הצמח במספר כיוונים וההיקף , כדי לגרום לו להתפתחות רוחבית וצימוח יותר מאוזן ונפחי.

המכשיר פותר את בעיות הגדילה וההתנוונות שסובלים צמחים באזורים חשוכים. יחד עם זאת חובה לקיים את שאר הטיפולים בצורה נכונה כמו השקיה, דישון והגנה מפני מחלות ומזיקים.

אין צורך להאיר על כול הצמח. מספיק כיסוי אפקטיבי של 40% מכלל העלווה, כדי לספק את צרכי ההתפתחות התקינה של הצמח. קיים פיצויי והסעת מוטמעים מחלק לחלק בצמח. גם בטבע חלק מהעלים מוצללים ומקבלים פחות אור שמש.

לצמחים יש מנגנון שנקרא פוטופריודיזם (PHOTOPERIODISM ) שהוא חיישן פנימי שצובר שעות תאורה או את אורך היום , ועל ידי כך מודיע לצמח על חילופי  העונות ומשפיע על מועדי הפריחה. באמצעות מכשיר ה WEKAH-SUN אנו יכלים לשלוט על מחזור ההארה ולתת אינדוקציה לפריחה במועד מסוים לפרח מסויים.

התחום או הספקטרום שהצמח צריך מתוך האור הוא בתחום האדום והכחול בעיקר, בין 450-700 ננומטר אורך גל, ולכן חלק גדול מהאור שאנו רואים בעין האדם איננו זמין או נראה לצמח. בנוסף שטף הקרינה של מנורות תאורה רגילות הוא נמוך יחסית וככל שמתרחקים מהמנורה יורד בטור גיאומטרי בריבוע , כלומר רק עם ממש נצמיד הצמח למנורה יוכל להרגיש את האור, ובתנאים רגילים עד שהאור מגיע לצמח הוא כבר ללא שטף קרינה יעיל .

זהו תהליך אנרגטי שבו חלק מקרינת השמש בספקטרום מסוים, מפעילה בעלה או חלקים אחרים של הצמח,  מנגנון שמקבע פחמן כחומר אורגני לבניית וגדילת הצמח ומשחררת חמצן לאטמוספרה. ללא תהליך זה צמחים אינם יכולים לגדול ולהתפתח, והאטמוספרה תישאר רוויה בפחמן דו חמצני שהוא חומר רעיל, וכול חיים על פני כדור הארץ יפסקו בהדרגה.

כמה סיבות טובות להצטרף אלינו ולהכניס קצת טבע לחיים

צמיחה

מיצוב של צמחייה מכול הסוגים והגדלים, בכל מקום בבית במשרד ובחללי הפנים ללא מקור אור שמש מספיק.

יש לך עוד שאלות?

אתה מוזמן ליצור עמנו קשר, או לחלופין, אתה מוזמן לרכוש את המוצר
לרכישה

חמצן

כל צמח מייצר חמצן, צמח שמקבל אור שמש, מייצר הרבה יותר חמצן! זאת הדרך הכי טבעית לנשום אוויר נקי!

יש לך עוד שאלות?

אתה מוזמן ליצור עמנו קשר, או לחלופין, אתה מוזמן לרכוש את המוצר
לרכישה

קל לשימוש

הפעלה אוטומטית ותכנות פשוטים, מבטיחים הצלחה בגידול לכול אדם שהוא, גם ללא ידע אגרונומי.

יש לך עוד שאלות?

אתה מוזמן ליצור עמנו קשר, או לחלופין, אתה מוזמן לרכוש את המוצר
לרכישה

אורך חיים

טכנולוגיית LED תאורת הדור החדש – משך חיים 50,000 שעות.

יש לך עוד שאלות?

אתה מוזמן ליצור עמנו קשר, או לחלופין, אתה מוזמן לרכוש את המוצר
לרכישה

צור קשר עוד היום להתייעצות עם מומחה

הזמן חברים לקבל 10% הנחה

רכוש כרטיס מתנה לחברים או משפחה

payment
copyrights 2017 GreenOxygen

כתוב/כתבי תגובה